Rodinné domy Hrdějovice

V obci Hrdějovice u Českých Budějovic jsme vybudovali 6 rodinných domů 5+kk s garáží, každý na vlastním pozemku cca 400 m2. Domy jsme postavili tradiční formou zděných keramických cihel o síle 300 mm se zateplením fasádním polystyrenem 160 mm. Stropy jsou betonové monolitické. Pro okenní otvory jsme zvolili kvalitní plastová okna z profilu Rehau s trojsklem.

V centrálním prostoru obývacího pokoje spojeného s jídelnou a kuchyní jsme instalovali velkoformátový bezprahový HS portál, který Vám zpříjemní vycházení na modřínovou terasu do zahrady. Všechna okna mají ve fasádě přípravu na skryté předokenní elektricky ovládané žaluzie. Standardem jsou dveře Sapeli, obklady RAKO, sanita RAVAK nebo JIKA a kvalitní dřevěné podlahy.

Dům vytápí plynový kondenzační kotel Viessmann Vitodens 111 s integrovaným zásobníkem teplé vody. V přízemí i patře domu se o tepelnou pohodu stará podlahové teplovodní vytápění. Čerstvý vzduch v domě zajišťuje centrální rekuperace švýcarské firmy Zehnder ComfoAir Q s entalpickým výměníkem, který dokáže udržet vnitřní vlhkost na příjemné pobytové úrovni a stará se o udržení nízké hladiny CO2.

Pro snížení budoucích nákladů na elektrickou energii je na domě zrealizována příprava pro střešní fotovoltaický systém. Příprava pro zabezpečovací systém je také naší standardní dodávkou. Garážová vrata jsou zateplená od tradičního německého výrobce Hörrmann. Před domem je nad rámec vnitřní garáže ještě připravené stání pro dva automobily. Detail, který Vám ušetří starost s doručováním balíčků přepravních firem je v pilíři integrovaná velkoprostorová schránka.

V obci Hrdějovice je dobře dostupná občanská vybavenost (obchod, MŠ, ZŠ, sportovní hala, MHD).

Soubory ke stažení

  • Schéma 1. nadzemní podlaží  
  • 1.96 MB
  • stáhnout
  • Schéma 2. nadzemní podlaží  
  • 2.25 MB
  • stáhnout